Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir

Pre koho je určený Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir Hair Oil?

Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir je určený pre starostlivosť o všetky typy vlasov, bez ohľadu na ich dĺžku, hustotu alebo farbu. Produkt vyživuje a posilňuje vlasy všetkých žien. Začnite s kúrou už dnes, aby ste sa oboznámili s vlastnosťami a účinkami vlasového oleja.

Ako funguje Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir Hair Oil?

Vlasový olej Revlon Orofluido Beauty Elixir má ľahkú konzistenciu, a preto sa rýchlo absorbuje a nezlepuje vlasy dohromady. Prípravok urýchľuje sušenie, dodáva vlasom lesk a uľahčuje rozčesávanie. Ba čo viac, vlasový olej chráni prirodzenú farbu vlasov pred vyblednutím a účinkami prostriedkov na vlasy. Redukuje krepovatenie a elektrizovanie vlasov, krotí ich a pomáha aj pri ich úprave. Navyše Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir dodáva vlasom jemnú vanilkovú vôňu.

Čo je ukryté vnútri Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir Hair Oil?

Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir obsahuje tri rastlinné ingrediencie. Sú to argánový olej, ľanový olej a cyprusový olej. Argánový olej obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály, posilňujú pramene a spomaľujú vypadávanie vlasov. Ľanový olej dodáva vlasom lesk. Dodatočne ich vyhladzuje a uľahčuje rozčesávanie.

Ďalšia ingrediencia, cyprusový olej, reguluje činnosť mazových žliaz, upokojuje podráždenie a pomáha v boji proti lupinám.

Ako nanášať Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir Hair Oil?

Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir nezahŕňa žiaden aplikátor. Kvôli tomu je dosť ťažké presne odmerať dávku produktu. A ako sa vlasový olej používa? Dobrou správou je, že prípravok sa dá aplikovať na suché a mokré vlasy. Len ho nezabudnite nahriať v dlaniach a rovnomerne naniesť po celej dĺžke vlasov. Extra dávku môžete naniesť aj na končeky vlasov.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir?

Jedna fľaštička obsahuje 100 ml prípravku. Cena vlasového oleja Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir nie je príliš vysoká, hlavne ak vezmete do úvahy, že prípravok obsahuje tri cenné oleje. Nájdete ho v obchodoch na internete a v obchodoch, predávajúcich profesionálne vlasové produkty.

Výhody:

  • pekné balenie
  • obsahuje tri oleje: argánový, ľanový, cyprusový
  • uľavuje podráždenie, neutralizuje voľné radikály, spomaľuje vypadávanie vlasov
  • intenzívna farba

Nevýhody:

  • balenie v sebe nezahŕňa žiaden praktický aplikátor
  • nemôžete si ho kúpiť v bežných drogériách ani vo večierke
  • nízka cena naznačuje, že olej je vytvorený z málo kvalitných látok
  • olej má nízku efektívnosť

Naše hodnotenie