Nanoil, vlasový olej

olej na vlasy Nanoil

Pre koho je určený vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil sa odporúča pre všetkých ľudí, bez ohľadu na pórovitosť ich vlasov, vek a dokonca pohlavie. Ako je to možné? Vyrábajú sa tri verzie prípravku pre vlasy, ktoré majú nízku, strednú a vysokú pórovitosť. Vďaka látkam, ktoré boli vybrané podľa potrieb vlasov, sa profesionálne postaráte o svoje vlasy. Vyskúšajte to!

Ako funguje vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil vplýva na pokožku hlavy aj pramene. Jeho pôsobenie a vlastnosti závisia od typu zvoleného produktu. Pre ujasnenie, olej navrhnutý pre vlasy s nízkou pórovitosťou uľahčuje styling, zlepšuje rozčesávanie a pomáha pri fénovaní. Nadvihuje vlasy pri korienkoch, vďaka čomu je účes viditeľne hustejší. Okrem toho produkt reguluje tvorbu séba, čím zamedzuje masteniu pokožky hlavy. Olej odporúčaný pre vlasy so strednou pórovitosťou regeneruje rozštiepené končeky, dodáva vlasom lesk a vyhladzuje krepovatejúce pramene. Vyživuje vlasové cibuľky, čím pôsobí proti vypadávaniu vlasov a ich lámaniu. Obnovuje prirodzenú hladinu pH pokožky hlavy, zatiaľ čo olej hydratuje dehadratované končeky vlasov a udržiava pokožku hlavy v dobrom stave. Olej vytvorený pre starostlivosť o vlasy s vysokou pórovitosťou vyživuje a hydratuje poškodené pramene, dodáva im lesk a vyhladzuje elektrizujúce pramene.

Navyše poskytuje vlasom ochranu pred škodlivými vonkajšími faktormi, čistiacimi prostriedkami a nesprávnym česaním.

Čo je ukryté vnútri vlasového oleja Nanoil?

Vlasový olej Nanoil obsahuje rastlinné oleje, vitamíny, UV faktor a látky, ktoré zlepšujú vzhľad prameňov a urýchľujú ich rast; vlasy sa stávajú dlhšie a hustejšie. Zloženie každej verzie oleja je rozdielne. Boli vytvorené tak, aby pôsobili na vlasy a pokožku hlavy. Oleje, bez ohľadu na ich cieľ (či sa majú starať o vlasy s nízkou, strednou alebo vysokou pórovitosťou) vyriešia rôzne problémy, s ktorými sa potýka pokožka hlavy. Vďaka Nanoil bude o vaše pramene dobre postarané, budú posilnené a regenerované.

Ako nanášať vlasový olej Nanoil?

Fľaštička vlasového oleja Nanoil je vybavená pumpičkou. Takýto aplikátor uľahčuje používanie produktu, keďže uľahčuje každodennú aplikáciu oleja. Naneste Nanoil buď na suché, alebo mokré (osušené uterákom) vlasy, po celej ich dĺžke alebo len ku korienkom. Prípravok sa môže používať hneď po umytí vlasov alebo po vysušení. Nanoil tiež dobre poslúži aj mužským fúzom a brade.

Kde sa dá zakúpiť a koľko stojí vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil si môžete zakúpiť na webovej stránke výrobcu. Keďže sa jedná o prípravok, ktorý sa sústredí na ošetrovanie konkrétneho typu vlasov a ktorý obsahuje množstvo prírodných látok, zaplatíte za neho primerané množstvo peňazí.

Výhody:

 • regeneruje poškodené vlasy
 • hydratuje pokožku hlavy
 • obnovuje rozštiepené končeky
 • vyhladzuje, dodáva lesk a vyživuje pramene
 • pôsobí proti krepovateniu a elektrizovaniu
 • môže sa aplikovať na vlhké a suché vlasy
 • fľaštička má veľkú kapacitu
 • olej je ľahko dostupný
 • obsahuje množstvo prírodných látok
 • prvé účinky sú viditeľné po mesiaci

Nevýhody:

 • veľká fľaštička sa nedá celkom zabaliť do batožiny na dovolenku

Naše hodnotenie

Viac na stránke: nanoil.sk