L’Oreal Mythic Oil

Pre koho je určený L’Oreal Mythic Oil?

Vlasový olej L’Oreal Mythic Oil je určený pre starostlivosť o všetky typy vlasov. Môžete ho používať bez ohľadu na hustotu, dĺžku, pórovitosť a farbu vlasov. Prípravok sa postará o každý náš účes. Rozhodne budete spokojná a prekvapená účinkami, ktoré prináša L’Oreal Mythic Oil.

Ako funguje vlasový olej L’Oreal Mythic Oil?

L’Oreal Mythic Oil vyživuje, hydratuje a krotí vlasy. Navyše prípravok pôsobí proti krepovateniu a elektrizovaniu, uľahčuje styling, skracuje čas schnutia a vlasy robí rozčesateľnými. Vďaka výživným látkam dokáže produkt vlasy regenerovať a posilniť, ako aj zmariť vypadávanie vlasov. Dodatočne neutralizuje voľné radikály, odďaľuje procesy starnutia a pôsobí proti prečasnému starnutiu.

Čo je ukryté vnútri L’Oreal Mythic Oil?

L’Oreal Mythic Oil obsahuje dve rastlinné látky: avokádový olej a hroznový olej. Prvá ingrediencia je bohatá na sedem vitamínov, ako aj niekoľko minerálov (draslík, mangán a kremík). Prípravok hĺbkovo vyživuje vlasy a pokožku hlavy, udržiava v nich správnu hladinu hydratácie a opravuje poškodené pramene. Ak votriete avokádový olej do pokožky hlavy, posilní folikuly a vlasové cibuľky, pričom zastaví vypadávanie vlasov. Čo sa týka hroznového oleja, má antioxidačné účinky vďaka obsahu vitamínu E.

Táto látka zodpovedá za obnovenie mladistvého a zdravého vzhľadu vlasov.

Ako nanášať L’Oreal Mythic Oil?

Fľaštička L’Oreal Mythic Oil obsahuje pumpový dávkovač, ktorý uľahčuje aplikáciu. Ako používať produkt? Naneste ho na suché pramene, aby ste ich vyhladili a zabránili ich elektrizovaniu. Vlastne, L’Oreal Mythic Oil môžete naniesť na vlasy aj hneď pred úpravou účesu. Vďaka tomu budú vaše vlasy nádherne lesklé.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí L’Oreal Mythic Oil?

L’Oreal Mythic Oil môžete kúpiť v každej drogérii, obchode s kozmetikou a samozrejme, na internete. Nezabudnite si však prezrieť webovú stránku výrobcu, aby ste si mohli pozrieť ostatné produkty L’Oreal Mythic Oil, ktoré patria do rovnakej skupiny kozmetiky. Možno tam nájdete produkt, ktorý sa bude hodiť k vašim vlasom lepšie. Našťastie, za 100 mililitrovú fľaštičku oleja toho nezaplatíte veľa.

Výhody:

  • krotí vlasy
  • regeneruje a vyživuje
  • neutralizuje voľné radikály
  • pôsobí proti predčasnému šediveniu vlasov
  • obsahuje avokádový olej a hroznový olej
  • ľahká a rýchla aplikácia

Nevýhody:

  • slabý účinok
  • môžete ho nahradiť inými vlasovými olejmi z rovnakej skupiny a dostanete rovnaký výsledok

 

Naše hodnotenie