Kerastase Elixir Ultime

Pre koho je určený Kerastase Elixir Ultime?

Vlasový olej Kerastase Elixir Ultime sa odporúča pre všetky typy vlasov. Nezáleží na tom či máte riedke alebo husté pramene; tento prípravok bol vytvorený pre vás. Navyše olejom môžete rozmaznávať aj kučeravé a rovné vlasy. Kúru s Kerastase Elixir Ultime podstúpte aj vtedy, keď si často farbíte alebo zosvetľujete vlasy. Napokon, tento olej je aj dobrým ukončením úpravy hrubých a hustých vlasov.

Ako funguje vlasový olej Kerastase Elixir Ultime?

Olej Kerastase Elixir Ultime má štvornásobný účinok: dodáva vlasom výživné látky, chráni ich pred škodlivými účinkami a nepriaznivými poveternostnými podmienkami, posilňuje vlasové cibuľky a dodáva vlasom lesk. Počas kúry s Kerastase Elixir Ultime sa vlasy stávajú jemné na dotyk, hladké a ľahko zvládnuteľné. Pramene už viac nebude trápiť krepovatenie ani elektrizovanie.

Okrem toho olej zlepší česateľnosť a upraviteľnosť účesov.

Čo je ukryté vnútri Kerastase Elixir Ultime?

Olej Kerastase Elixir Ultime obsahuje štyri rastlinné oleje, menovite kukuričný olej, argánový, pracaxi a kaméliový olej. Tieto látky sú vyťažené ekologickým spôsobom a sú plné vitamínov a minerálov. Pôsobia blahodárne na zlepšenie stavu pokožky hlavy a vlasov. Každý z olejov má pozitívny účinok a pri ich skombinovaní utvárajú technológiu Oleo-Complex.

Ako nanášať Kerastase Elixir Ultime?

Olej Kerastase Elixir Ultime je uzatvorený vo fľaštičke vybavenej pumpovým dávkovačom. Prípravok môžete použiť na úpravu svojho účesu, ako preparát na dodanie lesku alebo ako produkt pre každodennú starostlivosť. Ak si chcete upraviť účes, Kerastase Elixir Ultime naneste na vlhké vlasy a následne ich prečešte. Ak im chcete dodať extra lesk, naneste malú dávku produktu na už upravené pramene. Vedeli ste, že Kerastase Elixir Ultime môžete používať aj pri každodennej starostlivosti o vlasy? Stačí, ak si na celú dĺžku vlasov nanesiete jednu alebo dve pumpičky produktu. Vďaka tomu budú vaše vlasy hladké a dobre vyživené.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí Kerastase Elixir Ultime?

Kerastase Elixir Ultime je dostupný v každej drogérii a obchode, predávajúcom profesionálne vlasové produkty. Vlastne, oplatí sa produkt hľadať na internete, keďže tam ľahšie nájdete nejaké zľavy. Pravdou je, že 125 ml produktu stojí dosť veľa. Má Kerastase Elixir Ultime takúto hodnotu? Zistite to samy!

Výhody:

  • odporúča sa pre všetky typy vlasov
  • chráni a posilňuje vlasy
  • vyhladzuje a dodáva vlasom lesk
  • vyživuje
  • obmedzuje krepovatenie a elektrizovanie
  • obsahuje nasledujúce oleje: kukuričný, argánový, pracaxi a kaméliový
  • pomáha upravovať účes
  • ľahko dostupný

Nevýhody:

  • príliš vysoká cena za obsah fľaštičky

 

Naše hodnotenie