Kemon Bellessere

Pre koho je určený Kemon Bellessere Hair Oil?

Kemon Bellessere sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy vlasov. Prírodná látka sa stará o pramene a pokožku hlavy. Vlasový olej má veľmi jemnú a zmyselnú vôňu, ktorá vás sprevádza počas celého dňa.

Ako funguje Kemon Bellessere Hair Oil?

Kemon Bellessere má vyživujúce, regeneratívne a ochranné účinky. Ľahká konzistencia ihneď preniká hlboko do všetkých vrstiev vlasov, nezaťažuje pramene a nezanecháva na nich mastnú vrstvu. Navyše produkt posilňuje vlasové cibuľky, spomaľuje vypadávanie vlasov a šedivenie. Okrem toho, Kemon Bellessere aj vlasy hydratuje a robí ich pružnými. V dôsledku toho sa vlasy ľahko češú a upravujú.

Počas kúry sa vlasy premenia na lesklé a hodvábne hladké.

Čo je ukryté vnútri Kemon Bellessere Hair Oil?

Vlasový olej obsahuje dve vzácne ingrediencie. Argánový olej je bohatý na vitamín E a Omega-6 kyseliny. Chráni vlasy a pokožku hlavy pred voľnými radikálmi a škodlivými látkami z vonkajšieho prostredia. Ľanový olej chráni, hydratuje a dodáva vlasom lesk.

Ako nanášať Kemon Bellessere Hair Oil?

Kemon Bellessere sa môže používať každý deň alebo po sušení a vyrovnávaní prameňov. Na vyživenie vlasov a starostlivosť o pokožku hlavy stačí malé množstvo prípravku. Zohrejte dve alebo tri pumpičky oleja vo svojich dlaniach a následne ich votrite do prameňov, začínajúc od končekov vlasov. Po niekoľkých hodinách zmyte prípravok jemným šampónom. Upravte si vlasy ako zvyčajne.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí Kemon Bellessere?

Vlasový olej Kemon Bellessere je dostupný v dvoch verziách: 50 ml a 125 ml. Môžete si ho kúpiť v obchodoch s profesionálnymi vlasovými produktmi, ako aj vo veľkých drogériách. Produkt nájdete taktiež aj na internete.

Výhody:

  • chráni, regeneruje a vyživuje
  • hydratuje a dodáva lesk
  • obsahuje argánový a ľanový olej
  • dostupný v dvoch verziách

Nevýhody:

  • ťažko sa zháňa
  • rôzny spôsob aplikácie; olej sa musí nanášať od končekov vlasov smerom nahor
  • olej si asi nezakúpite v miestnej drogérii
  • plastové balenie

Naše hodnotenie