John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir

Pre koho je určený John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir Hair Oil?

John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir sa odporúča pre jemné, slabé a svetlé vlasy. Nanešťastie, produkt nie je vhodný pre starostlivosť o husté a tmavé vlasy. Avšak ak ste blondína, tento prípravok by ste mali vyskúšať.

Ako funguje John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir Hair Oil?

Účinky John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir sa dajú opísať ako posilňujúce, regenerujúce a vyživujúce. Dobre vyhladzuje krepovatenie a elektrizovanie vlasov. Navyše produkt chráni vlasy pred slnečným žiarením, extrémnými teplotami a škodlivými látkami, ktoré sú prítomné v niektorých prípravkoch. Okrem toho, John Frieda Sheer Blond Brightening Oil Elixir pôsobí antiokysľujúco, spomaľuje vypadávanie vlasov a posilňuje vlasové folikuly.

Čo je ukryté vnútri John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir Hair Oil?

Prípravok obsahuje dve veľmi vzácne látky. Prvá, argánový olej, je bohatá na vitamín E, ktorý je tiež známy ako vitamín mladosti. Zanecháva pokožku hlavy a vlasy zdravé a mladovyzerajúce, redukuje voľné radikály a dodáva im lesk. Druhá látka, slnečnicový olej, vyhladzuje a hydratuje vlasy.

Ba čo viac, táto látka má na starosti vytvorenie ochrannej vrstvy na všetkých vlasoch.

Ako nanášať John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir Hair Oil?

Produkt môžete nanášať tak často, ako chcete alebo potrebujete. Naneste John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir na suché alebo vlhké pramene. Votrite prípravok dôkladne do vlasov, potom ich vysušte a upravte ako zvyčajne. Nezabudnite nanášať len pár kvapiek produktu a nie viac. Inak sa vám môže zamastiť pokožka hlavy.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí John Frieda Sheer Blonde Brightening Oil Elixir?

Jedna fľaštička obsahuje 100 ml John Freida Sheer Blonde Brightening Oil Elixir. Cena produktu, ktorý bol navrhnutý len pre jeden typ vlasov, je dosť vysoká. Navyše, v bežných drogériách ho nájdete len veľmi ťažko. Na druhej strane je vlasový olej ľahko získať na internete.

Výhody:

  • chráni prirodzenú farbu vlasov
  • posilňuje, vyživuje a hydratuje
  • obsahuje argánový a slnečnicový olej
  • ľahká aplikácia

Nevýhody:

  • odporúča sa len pre blondíny
  • ťažko sa získava
  • vysoká cena
  • môže zamastiť pokožku hlavy a vlasy

Naše hodnotenie