Goldwell Elixir versatile oil treatment

Pre koho je určený Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment Hair Oil?

Vlasový olej Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment sa odporúča pre každého, bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Produkt sa stará o vlasy, ktorým chýba lesk, ktoré sú normálne a náchylné ku krepovateniu alebo elektrizovaniu, majú melír a sú farbené, ako aj suché a poškodené. Vyskúšajte to a neoľutujete.

Ako funguje Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment Hair Oil?

Tento vlasový olej zjemňuje vlasy, dodáva im lesk a vyhladzuje pramene. Uľahčuje česanie a krotí vlasy. Ba čo viac, Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment chráni vlasy pred mechanickým poškodením, ako je nesprávne česanie, príliš časté sušenie alebo farbenie. Pôsobí proti krepovateniu a elektrizovaniu prameňov. Okrem toho produkt chráni prirodzenú farbu vlasov počas ich farbenia a opaľovania. Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment posilňuje vlasové cibuľky, spomaľuje vypadávanie vlasov a pôsobí proti procesom predčasného starnutia.

Čo je ukryté vnútri Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment Hair Oil?

Zmes argánového a tamanu oleja je hlavnou rozmaznávajúcou ingrediencou Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment. Prvá ingrediencia má antiokysľujúce vlastnosti a pomáha obnoviť zdravý vzhľad vlasov. Navyše argánový olej skvelo dodáva vlasom lesk a hydratuje ich. Tiež sa stará o pokožku hlavy, eliminuje lupiny a uľavuje podráždenie.

Tamanu olej uzatvára hydratáciu vo vnútorných vrstvách vlasov, pôsobí antibakteriálne a upokojujúco.

Ako nanášať Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment Hair Oil?

Prípravok sa môže aplikovať na suché alebo vlhké vlasy. Malé množstvo vlasového oleja votrite starostlivo do prameňov. Následne vysušte vlasy pomocou fénu alebo ich nechajte voľne vyschnúť. Balenie, v ktorom sa nachádza olej, zahŕňa pumpový dávkovač, ktorý uľahčuje používanie vlasového oleja.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment?

Goldwell Elixir Versatile Hair Treatment si môžete kúpiť na internete, ako aj vo veľkých obchodoch, ktoré ponúkajú profesionálne vlasové produkty. Jedno balenie obsahuje 100 ml vlasového oleja. Na prípravok obsahujúci argánový olej stojí málo. Majú ingrediencie vysokú kvalitu?

Výhody:

  • stará sa o všetky typy vlasov
  • uľahčuje česanie a krotí vlasy
  • obsahuje argánový a tamanu olej
  • pekná farba a príjemná vôňa
  • ľahká aplikácia

Nevýhody:

  • ťažko sa zháňa
  • relatívne nízka cena na prípravok obsahujúci argánový olej
  • môže zaťažiť vlasy a zamastiť korienky
  • hustá a ťažká konzistencia

Naše hodnotenie