Dove Pure Care Dry Oil

Pre koho je určený Dove Pure Care Dry Oil Hair Oil?

Dove Pure Care Dry Oil sa odporúča pre všetky typy vlasov. Môžu ho používať dievčatá s riedkymi vlasmi aj s hustými vlasmi. Navyše rovnako dobre účinkuje na rovné, kučeravé a vlnité vlasy. Ak by ste chceli zladiť kúru s konkrétnym typom vlasov, radšej si vyberte iný Dove produkt.

Ako funguje Dove Pure Care Dry Oil?

Dove Pure Care Dry Oil hĺbkovo vyživuje, zjemňuje a vyhladzuje pramene. Chráni vlasy pred UV žiarením, škodlivými vonkajšími účinkami a príliš častým farbením. Olej sa vstrebe za okamžik. Skvelou výhodou produktu je, že nezaťažuje vlasy, vďaka mimoriadne ľahkej konzistencii. Navyše Dove Pure Care Dry Oil robí vlasy pružnými, vyživenými a chránenými. Redukuje krepovatenie a elektrizovanie, vyhladzuje povrch prameňov a uľahčuje úpravu vlasov.

Čo je ukryté vnútri Dove Pure Care Dry Oil Hair Oil?

Dove Pure Care Dry Oil obsahuje makadamiový olej. Táto látka je známa pre svoju rýchlu absorbciu, nezanechávanie žiadnej mastnej vrstvy a nezaťažovanie vlasov. Makadamiový olej v podstate vlasy hydratuje, posilňuje a zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov. Ba čo viac, urýchľuje čas schnutia a napomáha rozčesávaniu.

Produkt chráni vlasy počas ich farbenia.

Ako nanášať Dove Pure Care Dry Oil?

Dove Pure Care Dry Oil sa predáva vo fľaštičke spolu s pumpovým dávkovačom. Takýto aplikátor uľahčuje jeho používanie. Ako si naniesť olej na vlasy? Nadávkujte tri pumpičky oleja, zohrejte ho v dlaniach a rozneste ho od strednej časti vlasov až ku ich končekom. Dove Pure Care Dry Oil aplikujte 30 minút pred šampónovaním. Následne si starostlivo umyte vlasy. Keď sú vaše vlasy znovu suché, votrite do končekov vlasov niekoľko kvapiek oleja. Aby ste zlepšili účinky svojej obľúbenej masky na vlasy alebo kondicionéra, zmiešajte produkty s pár kvapkami Dove Pure Care Dry Oil.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí Dove Pure Care Dry Oil?

Jedno balenie Dove Pure Care Dry Oil obsahuje 100 ml produktu. Cena prípravku je veľmi nízka, čo však môže trochu napovedať o kvalite produktu a ingredienciách, z ktorých je vyrobený. Kde sa dá tento produkt kúpiť? Je dostupný vo všetkých drogériách a večierkach.

Výhody:

  • stará sa o jemné a husté vlasy, ako aj o svetlé a tmavé
  • vyživuje, vyhladzuje a dodáva lesk
  • chráni pred UV žiarením
  • rôzne spôsoby aplikácie
  • ľahko dostupný
  • relatívne lacný

Nevýhody:

  • nízka cena indikuje nízku kvalitu produktu a ingrediencii
  • ak chcete dodať svojim vlasom komplexnú starostlivosť, musíte použiť iné prípravky od rovnakej značky
  • na objavenie sa výsledkov musíte dlho čakať
  • nízka efektívnosť

Naše hodnotenie