Davines OI Oil

Pre koho je určený Davines OI Oil?

Davines OI Oil sa odporúča pre všetky typy vlasov. Stará sa o riedke, ako aj o husté pramene. Tiež sa stará o rovné a kučeravé, prirodzené a farbené, oslabené alebo pevné pramene. Ak chcete získať nádherný účes, vyskúšajte Davines OI Oil.

Ako funguje Davines OI Oil?

Davines OI Oil pôsobí rovnako efektívne zvnútra, ako aj zvonku vlasu. Dodáva vlasom hladkosť a prirodzený lesk. Produkt obnovuje vlasy, poškodené v dôsledku vysokých teplôt, škodlivých látok a energického česania. Navyše produkt zabraňuje zamotávaniu. Uľahčuje česanie a urýchľuje čas schnutia. Pôsobí proti krepovateniu a proti elektrizovaniu. Davines OI Oil obsahuje prírodné antioxidanty, a preto bojuje proti voľným radikálom.

Čo je ukryté vnútri Davines OI Oil?

Davines OI Oil obsahuje zmes dvoch silikónov a oleja roucou. Silikóny chránia pramene pred škodlivými faktormi z vonkajšieho prostredia, vysokými teplotami, ako aj mechanickým a chemickým poškodením. Olej roucou má naopak antiokysľujúce, hydratačné a vyhladzujúce účinky. Chráni vlasy pred UV žiarením, pôsobí proti predčasnému šediveniu a je antibakteriálny.

Ako nanášať Davines OI Oil?

Davines OI Oil je zatvorený v priehľadnej fľaštičke, ktorá je ukončená pumpovým dávkovačom. Pre skrášlenie a vyživenie vlasov vám postačia dve alebo tri dávky. Naneste olej na vlhké vlasy; nezabudnite na končeky.

Ak chcete získať lesklé vlasy, prípravok naneste na čisté a suché pramene.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí Davines OI Oil?

Jedno balenie obsahuje 135 ml produktu. Davines OI Oil si môžete zakúpiť na internete a vo väčších obchodoch s profesionálnou kozmetikou na vlasy. V podstate majú olej vo svojej ponuke aj niektoré profesionálne kaderníctva. Čo sa týka ceny Davines OI Oil, považuje sa za dosť vysokú. A predsa, ak chcete získať nádherné vlasy, tento prípravok musíte vyskúšať.

Výhody:

  • vplýva na vlasy zvnútra a zvonku
  • zabraňuje zamotávaniu
  • chráni pred UV žiarením
  • priehľadné balenie; ľahko sa sleduje spotreba produktu
  • veľká kapacita; 135 ml

Nevýhody:

  • ťažko sa zháňa
  • obsahuje len jeden olej
  • niekomu môžu vadiť silikóny, ktoré sú zahrnuté do zloženia

 

Naše hodnotenie