Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist

Pre koho je určený Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist sa odporúča pre tie osoby, ktoré majú krepovatejúce, oslabené a mdlé vlasy. Pre získanie ešte lepších výsledkov používajte iné prípravky zo skupiny Bamboo Smooth, ako Alterna Bamboo Kendi Pure Treatement Oil.

Ako funguje Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Môžete ho používať oboma spôsobmi, ako obnovujúcu kúru a ako stylingový produkt. Produkt chráni vlasy pred vysokými teplotami, zmierňuje krepovatenie, dodáva im lesk a pomáha dlhšie udržať farbu na farbených vlasoch. Navyše Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist vyživuje, posilňuje, regeneruje rozštiepené končeky a uzatvára v nich vlhkosť. Dodatočne produkt chráni pred UV žiarením, pramene vyhladzuje, takmer okamžite sa po nanesení vstrebe a ihneď začína pôsobiť.

Čo je ukryté vnútri Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist má vo svojom zložení bambusový olej. Táto látka je známa pre obsah esenciálnych mastných kyselín, menovite Omega-3, Omega-6 a Omega-9. Ba čo viac, nájdete v ňom aj prírodné antioxidanty.

Bambusový olej sa stará o vlasy zvnútra aj zvonku.

Ako nanášať Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist je uzavretý vo fľaštičke s pumpovým dávkovačom. Takýto aplikátor uľahčuje aplikáciu produktu. V podstate môžete vlasový olej používať pred úpravou vlasov alebo každý deň ako regeneračnú kúru. Nasprejujte prípravok na suché alebo vlhké vlasy a nechajte mu nejaký čas na vstrebanie. Následne upravte vlasy bežným spôsobom.

Kde sa dá kúpiť a koľko stojí Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist je dostupný len v obchodoch s vlasovými produktmi alebo na internete. Nanešťastie, vlasový olej je náročné získať. Jedna fľaštička obsahuje 125 ml oleja. Cena Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist je dosť vysoká.

Výhody:

  • ľahká aerosolová formula
  • vyhladzuje a dodáva prameňom lesk
  • pôsobí proti krepovateniu a elektrizovaniu
  • obsahuje bambusový olej, ktorý má v sebe antioxidanty
  • rýchla a ľahká aplikácia
  • veľká kapacita; 125 ml

Nevýhody:

  • odporúča sa len pre krepovatejúce vlasy
  • musíte používať produkty z rovnakej skupiny, aby ste sa komplexne postarali o vlasy
  • vysoká cena za produkt, obsahujúci len jeden olej

Nasza ocena